Наша сторінка Facebook

28 бер. 2024
Батьківські збори
Як допомогти дітям обрати професію? Який навчальний заклад обрати та підготуватись до успішного складання НМТ? Відповіді на запитання шукали на батьківських зборах 10 та 11 класів. Вчитель української мови та літератури Олена ГОЛОВКО налаштувала старшокласників та батьків на якісну підготовку до НМТ. Соціальний педагог Катерина ОСТРОВСЬКА ознайомила з актуальними професіями на ринку праці. Бажаємо учням зробити правильний вибір та успішно здати НМТ.
28 бер. 2024
ЗАХИСТІТЬ СВОЇ ГРОШІ, УБЕЗПЕЧТЕ СВОЄ МАЙБУТНЄ
Заняття з палітжної безпеки «Історія шахрайства з грошима: від фальшивомонетництва до кібершахрайства» провели вчитель історії Антоніна САМУСЕНКО та педагог-організатор Марина ЛОПАТЮК. Гортайте стрічку та знайомтесь з усіма проведеними заходами
27 бер. 2024