ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ УКРАЇНИ

27 бер. 2024
Тетяна СКОРА провела для дівчаток та хлопчиків 1 класу виховну годину «Що таке Європа. Україна – європейська держава». Діти переглянули тематичне відео, а вихователь розповіла про країни , які входять до ЄС. Гортайте стрічку та перегляньте всі проведені заходи

Бібліотекар Тетяна ПИХТІНА та вихователь Олена ШВЕЦЬ провели з дітьми нтелектуальна розминка"Про Європу я згадаю і кросворди розгадаю".

А ви думали, що Україна так просто. Україна - це супер. Україна - це ексклюзив. По ній пройшли всі катки історії. На ній відпрацьовані всі види випробувань. Вона загартована найвищим гартом. В умовах сучасного світу їй немає ціни.

Ліна Костенко

Бібліотекар Тетяна ПИХТІНА оформила інформаційний колаж "Євросоюз плюс Україна".

Вчитель історії Дмитро АРТЕМЕНКО під час своїх уроків організував такі види роботи:

· обговорили тему "Інтеграція в європейський освітній простір: здобутки, проблеми, перспективи";
· розробили лист "Умови вступу України до ЄС";
· після перегляду відео "Візія і виклики майбутнього", обговорили питання євроінтеграції, визначили місце України в світовому просторі.