Безпечний Інтернет

Сделано на Padlet

Педагоги нашої школи взяли участь  у Всеукраїнському флешмобі онлайн

"Разом для найкращого Інтернету!" та потрапили до рекорду України щодо

виконання освітянами цифрових вправ у віртуальних кімнатах Google for Education!

Бібліотекар Тетяна Пихтіна пропонує колаж-застережння

"Над прірвою в інтернеті..."

Учні 10 класу створили інфографіку

Учні 8 класу вчились складати надійні паролі.

В умовах дистанційного навчання здобувачі освіти переглядали презентацію, відео, а також записали свої варіанти паролів на віртуальній дошці Jamboard.

Перегляд відео роликів

#stop_sexтинг       Урок для учнів 6 - 8 класів

# не_ведись - прояви свою стійкість в Інтернеті

провели вчитель інформатики Головачова М.В. та практичний психолог Ігнатенко О.В.

Під час виконання різноманітних форм роботи, вихованці ознайомились із поширеними онлайн - ризиками, отримали знання про поняття і види шкідливого контенту, дізнались про важливість комунікації своїх переживань і про можливість отримання допомоги у фахівців та розробили ТОП-5 правил свого класу.

"Цінуй життя" - це навчальний анімаційний фільм.

Сюжет фільму розповідає можливості живого спілкування на відміну від спілкування в соціальних мережах та пропагує цінність життя.

Учні нашої школи приєднались до відзначення Дня безпечного Інтернету, який проходив під гаслом «Разом до найкращого Інтернету». Оформили інформаційний стенд про кібербулінг та його види, інтернет-залежність, небезпеки в мережі та правила користування безпечним Інтернетом. Учні 9-10 класів пройшли онлайн-курс з безпеки в Інтернеті, розроблений Google у співпраці з МОН. Учасники отримали значок просвітянина з питань мережевого етикету й безпеки. Учні 8 класу брали участь в інтерактивній вікторині «Подорож до країни Інтернет-небезпек». Одинадцятикласники створювали буклети щодо безпечного користування Інтернетом. У фойє школи оформлений стенд для батьків з порадами про налаштування батьківського контролю, Інтернет-фільтрів та прийнятний медіа-контент для дітей.

11 лютого увесь світ відзначає День безпечного Інтернету, який у цьому році проходить під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». Учні нашої школи також відзначали цей день. На загальношкільній лінійці говорили про небезпеки кіберпростору. 8-11 класи долучились до онлайн-уроку від Cisco Networking Academy Ukraine, бажаючі пройшли тестування для отримання сертифікатів. Учні 9 класу створювали буклети, початкові класи переглядали мультфільми про Інтернет-залежність. В холі школи оформлений інформаційний стенд для батьків.

Презентація "Інтимне селфі: жарт чи ризик?"

Учні 9 класу створювали буклети