ТИЖДЕНЬ ПСИХОЛОГІЇ

18 квіт. 2024
Про значення і роль емоцій в житті людини учні 7 класу дізналися від практичного психолога Ольги ІГНАТЕНКО прослухавши притчу про емоції і почуття. Під час обговорення діти дійшли висновку, що дбати про себе – це не наш вибір, а наш обов’язок. Для зміцнення ментального здоров’я вихованці виконали вправи на заземлення і стабілізування емоційного стану. Гортайте стрічку та знайомтесь із проведеними заходами

Про тісний взаємозв’язк між думками, емоціями і тілесними проявами учням 6 класу розповіла практичний психолог Ольга ІГНАТЕНКО. Під час виконання практичної частини, вихованці познайомилися з технікою ідентифікації емоцій «Фантом» і замислилися над тим, де і як в тілі відкладаються емоції. А на завершення – відпрацювання прихованої непроявленої агресії за допомогою звуків, які пов’язані з загальною енергетизацією.

Маленькі дрібниці роблять наше життя більш насиченим і чудовим!
Ольга Василівна зробила маленькі приємності всім вихованцям закладу. Діти із задоволенням отримували із гарного кошика яйце (пластиковий контейнер), в якому знаходилися цукерки із позитивними побажаннями та цікавими завданнями.

Сьогодні запросили учнів 9 класу в незвичну крамницю. В ній вихованці купляли за «бедрики» риси характеру людини. Ця вправа стимулювала учнів толерантно, позитивно ставитися один до одного та до всіх оточуючих. Звичайно, що найбільш затребувані риси виявились позитивні.

Практичний психолог Ольга ІГНАТЕНКО ознайомила учнів 5 класу із цікавими фактами про емоції, взаємозв’язок мозку і шлунку та як впливати на можливий діафрагмальний блок. Вихованці вивчили нову техніку переривання неприємних думок «Стоп» та виконали вправу, яка допомагає зменшити нейрогормон стресу і стабілізувати емоційний стан.

Уміння конструктивно і відверто повідомити співрозмовнику про свої переживання, бажання чи потреби - є важливою складовою емоційної компетентності. Саме над цим сьогодні і працювали практичний психолог Ольга ІГНАТЕНКО з учнями 8 класу. Вихованці перетворювали «Ти-повідомлення» на «Я-висловлювання». Ця техніка допомагає позбутися слів-конфліктогенів та передбачає опис почуттів, конкретної поведінки, яка їх викликала, інформацію про вирішення ситуації.
І обов’язково пам’ятаємо про важливість ментального здоров’я! Учні виконали дихальну практику, яка допомагає стабілізувати емоційний стан.

Короткометражний анімаційний мультфільм «Синячок» розповів захоплюючу історію, яка змусила вихованців 1-2 класів тримати дух і відчувати сильні емоції. Всі діти зазначили, що вони проти насилля, а якщо раптом трапиться неприємна історія, потрібно НЕ мовчати, а говорити про це.
Також обов’язково пам’ятаємо про важливість ментального здоров’я! Вихованці повторювали за практичним психологом Ольгою ІГНАТЕНКО практики, які допомагають зробити так, щоб негативні емоції перестали заважати, а настрій покращувався.