ТИЖДЕНЬ ПРАВОВИХ ЗНАНЬ

19 квіт. 2024
Гортайте стрічку та перегляньте проведені заходи до Тижня правових знань у школі

У 8 класі відбулася година спілкування на тему: «Я маю право». Після обговорення даної теми класний керівник Марина ЛОПАТЮК запропонувала оформити фото колаж «Мої права.» Що діти залюбки і зробили.

В рамках Тижня правових знань в 1 групі Тетяною СКОРОЮ була проведена виховна година «Великі права маленької дитини».

Діти познайомилися з Конвенцією про права дитини, переглянули та обговорили тематичні відео та разом з вихователем складали історію дівчинки, використовуючи права дитини.

Вихователь Оксана ЖОРНИЦЬКА та діти 1 1 2 класів під час виховної години говорили на таку тему: "Права та обов'язки дітей".

"Наші права і обов'язки: чи можливе одне без одного?".

Саме така назва етичної бесіди, яку підготували і провели Алла СУЛИМА і Олена ШВЕЦЬ з вихованцями своєї групи. Заплановану бесіду, на жаль, довелося проводити в укритті під час повітряної тривоги. Діти створили "квітку права" і закріпили свої знання щодо прав та обов’язків дитини.

Порядний той, хто своє право вимірює своїми обов’язками (Лакордер)

Учні 9 та 10 класів на класній годині повторили свої права та обов'язки, показали свої знання під час невеликого змагання