ПРЕДМЕТНА ДЕКАДА

17 квіт. 2024
Згідно плану проведення декад художньо-естетичного та природничо-математичного циклу, вчителем музики Аллою СУЛИМОЮ, було проведено заняття з співу народних пісень: "Український спів: який він буває". Чарівна й світла українська пісня… Де українець, там і пісня є. Протяжна і сумна, аж серце тисне, У пісні тій усе життя моє.

Відповідно до плану проведення декад художньо-естетичного та природничо- математичного циклу в школі, вчителем образотворчого мистецтва Катериною ОСТРОВСЬКОЮ було підготовлено виставку-презентацію для учнів "Видатні місця України", на якій представлено роботи дітей та інформаційні матеріали із зазначеної теми.