ДАРМА НЕ БІЙСЯ, АЛЕ СТЕРЕЖИСЯ

12 квіт. 2024
В межах Тижня безпеки життєдіяльності на тему: «Дарма не бійся, але стережися!» (психологічна підтримка та дії у надзвичайних ситуаціях під час воєнного стану) у нашій школі проходили різні заходи. Гортайте стрічку

Класний керівник 8 класу Марина ЛОПАТЮК разом із бібліотекарем Тетяною ПИХТІНОЮ провели інформаційно-практичне заняття «Якщо трапилась біда…».

У рамках тижня безпеки життєдіяльності на тему «Дарма не бійся, але стережися!» (психологічна підтримка та дії у надзвичайних ситуаці під час воєнного стану) з 08.04.2024 по 12.04.2024 учні 7 класу працювали над проєктою роботою - створення відеоролика "Емоційні гойдалки: як їх уникнути?".
Сподіваємось, що поради семикласників будуть дієвими та актуальними.
Будьте здорові та бережіть себе!