МО вихователів 5-11 класів

Які вони - нестандартні форми роботи з учнями?

На ці питання шукали відповідь всі присутні на методичному об'єднанні вихователів 5-11 класів.

Керівник методичного об'єднання Олена Швець презентувала всі нестандартні методи роботи, які можуть використовувати вихователі саме під час проведення самопідготовки.

А практичний психолог Ольга Ігнатенко допомогла учасникам засідання поринути у світ дитинства під час створення цікавого фотоколажу "А мрії здійснюються..."

Бібліотекар Тетяна Пихтіна представила присутнім нестандартну виставку призабутих методів покращення емоційного стану "...І я спокійна".

Гарний настрій і позитивні емоції супроводжували усіх учасників методичного об'єднання протягом всього заняття.

Положення про роботу МО

План роботи