29 жовт. 2014

Психолого – педагогічний семінар «Робота педагогічних працівників з важковиховуваними учнями»

29 жовтня практичним психологом Ігнатенко О.В., був проведений психолого – педагогічний семінар «Робота педагогічних працівників з важковиховуваними учнями» з метою сформувати позитивне ставлення до дітей з проблемною поведінкою, а також сприяти розвитку умінь та навичок необхідних у вихованні дітей даної категорії.
27 жовт. 2014

Тренінгове заняття для класних керівників 1-9 класів "Єдиний організм: створення й розвиток дитячого колективу"

27 жовтня 2014р. педагог-організатор, Лопатюк М.М., підготувала і провела тренінгове заняття для класних керівників 1-9 класів на тему: «Єдиний організм: створення колективу класу». Мета заняття: вдосконалювати навички класних керівників формувати з окремих особистостей єдиний організм—колектив класу.
24 жовт. 2014

Пізнавально-конкурсна гра "Подорож до Країни Знань"

24 жовтня проведено пізнавально – конкурсну гру в 4 класі «Подорож до Країни Знань». Учні об’єднались в дві команди. Учасникам було запропоновано чотири тури: потрібно було дати відповіді на запитання з різних предметів; конкурс капітанів визначив найсильнішого серед лідерів; завдання «дешифрувальник» показало кмітливість та згуртованість команд. Учасники заходу залюбки працювали та дізнавались нові цікаві факти про навколишній світ.
22 жовт. 2014

Конкурсно-розважальна програма "Осінь-чарівниця"

22 жовтня для вихованців школи-інтернату №2 педагог-організатор підготувала та провела конкурсно-розважальну програму «Осінь-чарівниця». Учні 5-9 класів залюбки прийняли участь в різноманітних конкурсах та розвагах. Дівчата та хлопці 8 класу подарували присутнім осінній вальс. Наприкінці свята учні 7 класу запросили всіх на танцювальний флешмоб. Найактивніші учасники виховного заходу отримали подарунки.
20 жовт. 2014

Відкритий урок зі світової літератури

20 жовтня відбувся урок-гра зі світової літератури у 6 класі на тему: «Мудрість байки», метою якого було систематизувати та узагальнити знання учнів за темою «Байка»; вчити працювати в команді, стисло та лаконічно висловлювати свою думку та поважати думку товаришів; розвивати логічне мислення, пам’ять, увагу. Учні працювали у командах та брали участь у 7 конкурсах: «Дай відповідь», «Знайди відповідність», «Про кого йде мова», «Аудіоконкурс», «Заповніть табличку за переглянутою байкою», «Театральний», «Виправ помилку».
20 жовт. 2014

Обираємо професію

20 жовтня учні 8 та 9 класів Світловодської загальноосвітньої санаторної школи – інтернату №2 відвідали міський Палац культури, де міськрайонний центр зайнятості організовував зустріч з представниками закладів різних рівнів акредитації м. Черкаси, Кременчука, Світловодська. Учні мали змогу дізнатися про можливості набуття тієї чи іншої професії, ознайомитися з умовами прийому, навчання, проживання в гуртожитках. До уваги школярів були надані відеофільми та інші матеріали рекламного змісту.
17 жовт. 2014

Хліб на столі і в серці

17 жовтня 2014 року вихователь ІІ групи Пирогова Н.А. провела відкриту самопідготовку «Хліб на столі і в серці». Метою цього заходу було донести до дітей ідею про те, чому хліб є святинею на нашому столі, в нашому житті. Презентація була присвячена історії зародження хліборобства в Україні. Вихованці з радістю долучилися до заходу: розповідали вірші, приказки, легенди, були одягнені в святковий український одяг та мали традиційні зачіски. Всі учасники заходу відчули свою приналежність до святої праці хліборобів.
14 жовт. 2014

Виставка поробок

14 жовтня відбулась загальношкільна виставка поробок з природнього матеріалу «Осінь така щира, осінь така мила!». Вихованці виявили неабияку фантазію та кмітливість, а переможці були нагородженні солодкими призами.
12 жовт. 2014

Відпочинок на природі

12 жовтня, напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня Українського козацтва, вихованці Світловодської загальноосвітньої санаторної школи – інтернату №2 провели на лоні природи, насолоджуючись останніми теплими днинами золотої осені. Відпочинок був активним: діти змагались у грі в футбол, волейбол, бадмінтон – все це в рамках спортивно – ігрової програми «Юні козачата». І завершилось свято по-козацьки – біля багаття, в колі друзів, з апетитом з’їдаючи печену картоплю з салом та червонобокі яблука.
10 жовт. 2014

Інтелектуальна гра "Подорож на планету Міркувань"

10.10.2014 у 3 класі Світловодської школи – інтернату №2 було проведено інтелектуальну гру «Подорож на планету Міркувань». У подорож вирушили учні, яким подобається розгадувати загадки та кросворди,міркувати над цікавими завданнями, ребусами, головоломками, шифрограмами та метаграмами. Завдання для учнів приготували незвичайні мешканці планети Міркувань: Ребусик, Розкодуйко, Логік, Криптограмчик, Плутанка, Мікроскопчик та Фарбочка. Вітаємо переможців гри: Ляшок Каріну, Петінову Анастасію та Петінову Катерину!