Сьогодення

Школа-інтернат заснована в грудні 1961 року, розташована в екологічно чистому районі міста, в мальовничому куточку соснового лісу біля Дніпра

Кількість зарахованих учнів (станом на 01.04.2023)92 учні.  Наявність вільних місць:  1-4 класи – 56, 5-9 класи – 45, 10-11 класи - 27.  Тривалість уроків – 45 хвилин.

Організацією навчально-виховного та лікувально-оздоровчого процесів займається 32 вчителів та вихователів, 7 медпрацівників та 45 працівників обслуговуючого персоналу.

Лікувально-оздоровча робота направлена в першу чергу на реабілітацію здоров`я дітей. Для оздоровлення вихованців використовуються протитуберкульозні препарати, загальнозміцнююча терапія. Працюють лікувальні кабінети: фізіотерапевтичний, процедурний, амбулаторного прийому, ізолятор для стаціонарного лікування хворих дітей.

Двічі на  рік проводиться поглиблений медичний огляд школярів. Протягом дня діти отримують чотирьохразове харчування. За  режимом денний сон триває 1 годину, використовуються лікувальні можливості місцевості, де знаходиться санаторна школа-інтернат.

У вільній час діти відвідують різноманітні гуртки: „Фітодизайн”, „Танцювальний”,

„Вокальний спів”,  „Спортивний”, "Комп'ютерна грамота", "Юні друзі природи", де вони мають можливість в повній мірі розвивати свої нахили, здібності, таланти.