ЧОРНОБИЛЬСЬКА ТРАГЕДІЯ

26 квіт. 2024
Година спілкування "Доля планети в наших руках" була проведена для учнів 1 та 2 класів вихователями Тетяною СКОРОЮ та Оксаною Жорницькою. Діти прослухали казку про ведмедика Мішу та аварію на фабриці електричної енергії. Подивилися казку про атом. Обговорили та зробили висновки про проблеми людства і важливість збереження навколишнього середовища на прикладі Чорнобильської катастрофи. Виконали творче завдання "Моє ідеальне місто без будь-яких небезпек і забруднень". Пограли у гру "Сад на планеті " та пообіцяли берегти природу та примножувати її багатства.

На уроках біології та екології вчителем Ларисою ПОПОВОЮ була проведена інформаційна хвилинка зі здобувачами освіти про "Екологічні наслідки Чорнобиля".