28 квіт. 2024

МІСТА-ГЕРОЇ УКРАЇНИ

Не здамо України, Україна із нами, Наша Державо, гордися синами. Гордися своїми, Країно, дітьми, За Тебе, всім серцем, молимось ми. Вікторія Ковтун До річниці визволення українських міст бібліотекар Тетяна ПИХТІНА та педагог-організатор Марина ЛОПАТЮК оформили тематичне панно «Міста-герої України».
26 квіт. 2024

ЧОРНОБИЛЬСЬКА ТРАГЕДІЯ

Година спілкування "Доля планети в наших руках" була проведена для учнів 1 та 2 класів вихователями Тетяною СКОРОЮ та Оксаною Жорницькою. Діти прослухали казку про ведмедика Мішу та аварію на фабриці електричної енергії. Подивилися казку про атом. Обговорили та зробили висновки про проблеми людства і важливість збереження навколишнього середовища на прикладі Чорнобильської катастрофи. Виконали творче завдання "Моє ідеальне місто без будь-яких небезпек і забруднень". Пограли у гру "Сад на планеті " та пообіцяли берегти природу та примножувати її багатства.
25 квіт. 2024

ПРЕДМЕТНА МОВНО-ЛІТЕРАТУРНА ДЕКАДА

Розпочинаємо навчальний тиждень з предметної декади. Сьогодні наші учні 5 - 9 класів поринули у світ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ - унікальної, милозвучної, незламної. Хлопці та дівчата створили і наповнили змістом постери "Українська мова: що я про неї знаю?" та "Мова об'єднує". Це було цікаво та пізнавально! Ви, мабуть, не знали, що:
24 квіт. 2024

КОРИСНЕ ДОЗВІЛЛЯ

В нашому закладі перебувають діти, позбавлені батьківського піклування, які проявили ініціативу, а саме Лиля Дячкова і Лейла Лінник, в створенні міні-ділянки і засадили її розсадою огірочків і помідорчиків, які виростила власноруч керівник закладу Ніна Пирогова. Це чудовий спосіб для вихованців школи підтримувати зв'язок з природою, розслабитися від щоденних справ і відчути радість від результатів своєї праці.
23 квіт. 2024

ТИЖДЕНЬ ПОЗИТИВУ

День позитиву для учнів 1-2 класів розпочався з девізу дня: «Посмішка та гарний настрій – продовжують життя». Класні керівники Світлана КРАВЧЕНКО і Тетяна ШЕВЧЕНКО зустріли своїх діточок смайликами і повідомленнями про цікаві пригоди, які чекають на них протягом тижня. Під час перерв практичний психолог Ольга ІГНАТЕНКО провела ряд розвантажувальних і цікавих ігор для вихованців. Руханка, нейрогра, і кольорові стрибунці створили дійсно позитивний настрій учням. До зустрічі у вівторок!
22 квіт. 2024

Геноцид не має кордонів

З нагоди Дня пам'яті жертв геноциду вірмен 1915 - 1932 років, учениця 11 класу Бугайченко Віталіна взяла участь у онлайн-челенджі "Геноцид не має кордонів"
19 квіт. 2024

ТИЖДЕНЬ ПРАВОВИХ ЗНАНЬ

Гортайте стрічку та перегляньте проведені заходи до Тижня правових знань у школі
18 квіт. 2024

ТИЖДЕНЬ ПСИХОЛОГІЇ

Про значення і роль емоцій в житті людини учні 7 класу дізналися від практичного психолога Ольги ІГНАТЕНКО прослухавши притчу про емоції і почуття. Під час обговорення діти дійшли висновку, що дбати про себе – це не наш вибір, а наш обов’язок. Для зміцнення ментального здоров’я вихованці виконали вправи на заземлення і стабілізування емоційного стану. Гортайте стрічку та знайомтесь із проведеними заходами
17 квіт. 2024

ПРЕДМЕТНА ДЕКАДА

Згідно плану проведення декад художньо-естетичного та природничо-математичного циклу, вчителем музики Аллою СУЛИМОЮ, було проведено заняття з співу народних пісень: "Український спів: який він буває". Чарівна й світла українська пісня… Де українець, там і пісня є. Протяжна і сумна, аж серце тисне, У пісні тій усе життя моє.
14 квіт. 2024

ПРОФОРІЄНТАЦІЯ

До наших старшокласників завітали представники Світловодського професійно-технічного училища №5, щоб розповісти про наявні спеціальності, умови вступу та переваги навчального закладу. Бажаємо учням зробити правильний вибір у своєму житті та навчатись із задоволенням.