14 лист. 2023

ВІДКРИТИЙ УРОК З ТРУДОВОГО НАВЧАГННЯ

Вчитель трудового навчання Валерій МАЙСТРЕНКО провів урок трудового навчання в 9 класі на тему: «Технологічний процес виготовлення деталей виробу» Метою вчителя було навчити здобувачів освіти використовувати електроінструменти при збиранні виробу та безпечної роботи з ними. Наприкінці уроки вийшов дівчата хлопці побачили результат своєї роботи.
13 лист. 2023

Тиждень толерантності

З метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних відносин між учасниками освітнього процесу з 13 листопада 2023 року у нашому закладі розпочався Тиждень толерантності. План проведення тематичного тижня насичений та різноманітний. Практичним психологом Ольгою ІГНАТЕНКО для вихованців школи було оформлено інформаційно-мобільний стенд «Толерантність. Як виховувати в собі толерантне ставлення до інших» та цікавинки для батьків учнів. А учні 6-9 класів створили у групі Вайбер «Шкільний клуб казок про толерантність і спільними зусиллями готують казки, з якими обов’язково ми поділимося пізніше.
13 лист. 2023

ШКІЛЬНИЙ ПАРЛАМЕНТ

Одним із пріоритетних напрямків виховної роботи в школі є учнівське самоврядування. Щороку у вересні місяці в нашій школі обирається шкільний Парламент із числа лідерів школи. Щовівторка педагог-організатор Марина ЛОПАТЮК проводить засідання шкільного Парламенту, на яких розглядаються такі питання: *підведення підсумків роботи за минулий тиждень; *розгляд та затвердження плану роботи на поточний та наступний тижні; *вирішення питань щодо захисту прав здобувачів освіти та виконання ними учнівських обов’язків. На останньому такому засіданні було затверджено розглянуто обов’язки членів загальношкільного учнівського самоврядування та обрано Президента школи та секретаря. Ними стали Тарас БУГАЙЧЕНКО, учень 9 класу та Денис АНДРЄЄВ, учень 11 класу. Вітаємо хлопців! Попереду плідна праця! Вперед, разом до перемоги!
11 лист. 2023

МІСТА-ГЕРОЇ

11 листопад 2022 року ЗСУ звільнили Херсон від російської окупації. У річницю цієї події вихователь Олена ШВЕЦЬ та педагог-організатор Марина ЛОПАТЮК провели із вихованцями патріотичну бесіду «Незламний Херсон», під час якої хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих жителів міста та воїнів, які віддали своє життя, визволяючи рідні землі. СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!
7 лист. 2023

НАШІ ТАЛАНТИ

Вітаємо нашу талановиту ученицю 11 класу Бугайченко Віталіну з почесним 1 місцем у Всеукраїнському творчому конкурсі до Дня української писемності та мови «Перлина мистецтва». За підготовку до участі у конкурсі подяку отримала вчитель української мови та літератури Олена ГОЛОВКО.
5 лист. 2023

ПРОДУКТИВНІ КАНІКУЛИ

Канікули – не час відпочивати! На засіданні МО вчителів предметників було розглянуто декілька важливих питань: * STEM освіта і НУШ - освіта ХХІ століття, * розвиток самостійної діяльності на уроках мови та літератури, * оцінювання на уроках трудового навчання.
3 лист. 2023

Адаптація п'ятикласників

Згідно річного плану роботи школи та з метою обговорення основних проблем, які виникли в процесі адаптації п'ятикласників, проведено психолого-педагогічний консиліум "Адаптація учнів 5-го класу до навчання в основній школі". Головним завданням психолого-педагогічного консиліуму було розробити напрямки спільних дій адміністрації школи, вчителів та психолога з метою успішного проходження процесу адаптації п’ятикласників до нових умов навчання. Психолог Ольга ІГНАТЕНКО ознайомила присутніх з характеристикою молодшого підліткового віку та з результатами дослідження перебігу адаптаційного процесу в 5 класі та закликала враховувати індивідуальні та психологічні особливості 10-11-річних школярів. Класні керівники Тетяна ШЕВЧЕНКО (у минулому 4 класі) та Наталія КРАХМАЛОВА (у 5 класі) акцентували увагу на особливостях класних колективів та дали детальну характеристику учням. Відгуки вчителів-предметників, дозволяють стверджувати, що 5 клас – це сформований колектив зі своїми традиціями і особливостями. Учні володіють необхідною сумою знань, умінь і навичок для успішної адаптації в основній школі. Більшість з них працездатні, активні на уроках та емоційно чуйні. Підсумувавши всі виступи, учасники психолого-педагогічного консиліуму визнали, що успішній адаптації учнів 5-го класу до навчання в основній школі сприятиме цілеспрямована координація дій всіх педагогів, їхній професіоналізм і досвідченість.
29 жовт. 2023

День української писемності та мови

Щороку восени відзначають День української писемності та мови — у пам'ять про святого Нестора Літописця.Свято нагадує про давність української мови, яка є єдиною державною, про історію її абетки, розповідає про розвиток української писемності, та й загалом популяризує українську мову в Україні та за кордоном. Здобувачі освіти нашого закладу також долучилися до святкування. Цей день минув весело, цікаво та творчо
28 жовт. 2023

ПАМ'ЯТАЄМО! ПЕРЕМАГАЄМО!

Напередодні дня визволення України від нацистських загарбників бібліотекар Тетяна ПИХТІНА підготувала презентацію книги Володимира Чабаненка "Прославлені у віках", в якій розповіла про подвиги героїв-земляків. Класні керівники 8 та 11 класів Марина ЛОПТАЮК та Наталія ПАВЛЕНКО зі своїми вихованцями поклали квіти до меморіалу «Вічний вогонь». Учитель історії Антоніна САМУСЕНКО на своїх уроках організувала перегляд презентаційних матеріалів подій ІІ світової війни.
27 жовт. 2023

РАДІОДИКТАНТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ

Здобувачі освіти та працівники нашої школи взяли участь в написанні Всеукраїнського радіо диктанту