12 січ. 2024

НАШІ ТАЛАНТИ

Учень 6 класу нашої школи Батурович Роман взяв участь у двотуровому Всеукраїнському багато- жанровому фестиваль-конкурсі "Новорічна мрія", який проходив 29 та 30 грудня у місті Одеса. Учень надіслав на конкурс свої малюнки та отримав диплом лауреата 1 ступеня. Вітаємо Романа та його наставника Катерину ОСТРОВСЬКУ з перемогою у конкурсі!
8 січ. 2024

ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ

Наприкінці зимових канікул в нашій школі відбулося засідання педагогічної ради. Директор школи Ніна ПИРОГОВА поділилася цікавинками про формувальне оцінюванняя. Педагог-організатор Марина ЛОПАТЮК спільно із вчителем трудового навчання Олескандрою ДЕШЕВЕНКО підготували виступ на тему «Інтерактивні методи виховання, формування національно-патріотчної свідомості вихованців». Практичний психолог Ольга ІГНАТЕНКО підготувала цікаві вправи на тему: «Надання психологічної та емоційної підтримки, реабілітації та адаптації в умовах війни». Працювали спільно, продуктивно, цікаво та із задоволенням!
7 січ. 2024

ЗАСІДАННЯ ШКК

Що таке тімбілдінг? Як зробити зі свого класу згуртовану команду? Відповіді на ці запитання шукали класні керівники на засідані ШКК. Розглянули питання тімбілдінгу з теоретичного боку та закріпили цікавими іграми. Керівник Школи класного керівника Майя ГОЛОВАЧОВА підготувала скарбничку ідей по згуртуванню класного колективу.
4 січ. 2024

ЗАСІДАННЯ МО ВЧИТЕЛІВ ПРЕДМЕТНИКІВ

Голова МО вчителів предметників Наталія ПАВЛЕНКО розпочала засідання із повідомлення на тему: «Фішки крутого вчителя, або як привернути увагу учня". Вчитель трудового навчання Валерій МАЙСТРЕНКО присвятив свій виступ темі: «Національно патріотичного виховання на уроках Захисту України». Соціальний педагог Катерина ОСТРОВСЬКА розповіла про "Вплив мистецтва на формування художньої свідомості особистості».
25 груд. 2023

РІЗДВЯНО-НОВОРІЧНА ЗУСТРІЧ БІЛЯ ЯЛИНКИ

Час Новоріччя на порозі школи… Різдвяні дзвоники дзвенять… Сьогодні вихованці 1-6 класів разом дружною сімєю зібралися біля ялиночки. Разом зі своїми класними керівниками та батьками на чолі педагога-оргіназатора Марини ЛОПАТЮК цікаво та весело провели різдвяно-новорічну зустріч. Навіть сигнал «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА» не став на заваді заходу! Ігри, пісні та танці продовжилися в укритті. А яке ж Різдво та без подаруночків!? Сьогодні діти отримали солодощі, які залюбки нам надав депутат Кіровоградської обласної ради #Михайло ЛИТВИНЕНКО. У день святий Різдва Христового Бажаю щастя Вам земного, Бажаю в душах народити уміння вірити, любити, А Бог Вам щедрою рукою за Вашу віру, за терпіння Своє хай дасть благословіння!
24 груд. 2023

ПІДТРИМКА І ДОПОМОГА ДІТЯМ-СИРОТАМ

Світ не без добрих людей… Саме з цієї фрази часто починаються наші пости… Ось і цього разу не обійшлося без дуже важливої підтримки дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, які цілодобово перебувають у нашому закладі. За підтримки керівниці Департаменту освіти і науки Ельзи ЛЕЩЕНКО було здійснено перерозподіл коштів, які надійшли від Кіровогралської ОВА і придбано сезонний одяг і взуття та речі першої необхідності.
23 груд. 2023

ЛОГОПЕДИЧНИЙ ЗАХІД

"Подорож в країну Відчуттів" - саме з такою назвою було проведено Ганною ЖУРАВЛЬОВОЮ логопедичний захід з вихованців 1-2 класів. Діти у веселій та цікавій атмосфері перевіряли свої відчуття: смак, слух, зір, дотик, нюх. Під час заходу всі присутні поринули у вир емоцій.
22 груд. 2023

БЕРЕЖИ СВОЄ ЗДОРОВ’Я

Для вихованців молодшої ланки вихователем Оксаною ЖОРНИЦЬКОЮ було проведено виховну годину "Здорове харчування". Адже здорове харчування — один із фундаментальних факторів, що підтримують здоров’я і настрій людини протягом усього життя. Правильне здорове харчування сприяє росту і розвитку організму, забезпечує нормальний фізичний і психічний розвиток дітей, підвищує імунітет і захищає від несприятливої екологічної ситуації, що оточує нас сьогодні. БЕРЕЖІТЬ СВОЄ ЗДОРОВ’Я! БУДЬТЕ ЗДОРОВІ!
21 груд. 2023

РІЗДВЯНІ СВЯТА

Напередодні Різдвяних свят бібліотекар Тетяна ПИХТІНА підготувала та провела народознавчу годину "Грудень святами багатий" за книгою Василя Скуратівського "Дідух". Діти ознайомились з матеріалами виставки та відповіли на запитання вікторини "Чи добре ви знаєте українські різдвяні традиції?".
20 груд. 2023

НАЦІОНАЛЬНИЙ ОНЛАЙН-МАРАФОН

Сьогодні вихованці 1-6 класів та їхні наставники долучилися до Національного онлайн-марафону «Разом до Перпемоги». Це було щось новеньке… Це було вперше… Це було цікаво… Ми спробували! Нам сподобалося! Наступного разу приділимо більше часу та уваги для підготовки до такого виду роботи. Дякуємо організаторам! Разом до перемоги!