12 квіт. 2024

ДАРМА НЕ БІЙСЯ, АЛЕ СТЕРЕЖИСЯ

В межах Тижня безпеки життєдіяльності на тему: «Дарма не бійся, але стережися!» (психологічна підтримка та дії у надзвичайних ситуаціях під час воєнного стану) у нашій школі проходили різні заходи. Гортайте стрічку
28 бер. 2024

Батьківські збори

Як допомогти дітям обрати професію? Який навчальний заклад обрати та підготуватись до успішного складання НМТ? Відповіді на запитання шукали на батьківських зборах 10 та 11 класів. Вчитель української мови та літератури Олена ГОЛОВКО налаштувала старшокласників та батьків на якісну підготовку до НМТ. Соціальний педагог Катерина ОСТРОВСЬКА ознайомила з актуальними професіями на ринку праці. Бажаємо учням зробити правильний вибір та успішно здати НМТ.
28 бер. 2024

ЗАХИСТІТЬ СВОЇ ГРОШІ, УБЕЗПЕЧТЕ СВОЄ МАЙБУТНЄ

Заняття з палітжної безпеки «Історія шахрайства з грошима: від фальшивомонетництва до кібершахрайства» провели вчитель історії Антоніна САМУСЕНКО та педагог-організатор Марина ЛОПАТЮК. Гортайте стрічку та знайомтесь з усіма проведеними заходами
27 бер. 2024

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ УКРАЇНИ

Тетяна СКОРА провела для дівчаток та хлопчиків 1 класу виховну годину «Що таке Європа. Україна – європейська держава». Діти переглянули тематичне відео, а вихователь розповіла про країни , які входять до ЄС. Гортайте стрічку та перегляньте всі проведені заходи
25 бер. 2024

Пліч-о-пліч

Учні нашої школи вибороли 3 місце у ІІ етапі територіальних змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" зі спортивного орієнтування. Вітаємо з гарним результатом та бажаємо подальших перемог
22 бер. 2024

Національний тиждень поезії

З 16 до 24 березня в Україні триває НАЦІОНАЛЬНИЙ ТИЖДЕНЬ ПОЕЗІЇ. Здобувачі освіти нашого закладу МЕГАТАЛАНОВИТІ, тому з початку тижня стартував загальношкільний поетичний марафон - "Мій дім, там де...". Мета якого - розкрити таланти дітей, активізувати їхню творчість. Насолоджуймось поезіями наших юних поетів і поетес.
21 бер. 2024

ТИЖДЕНЬ ПРОФЕСІЙНОГО САМОВИЗНАЧЕННЯ

В нашому закладі розпочався Тиждень з професійного самовизначення випускника школи. Про основні кроки вибору професії учні 9 і 11 класів дізналися під час перегляду і обговорення відеоролика «Твоя професія - твій вибір». Ознайомтесь детальніше з проведеними заходами
21 бер. 2024

21 березня ‒ Всесвітній день поезії

«Поезія – це завжди неповторність, Якийсь безсмертний дотик до душі» Ліна Костенко У рамках цього свята до нашого закладу завітала прекрасна представниця мистецтва слова - Алла Криницька. У затишній атмосфері відбулось спілкування здобувачів освіти з поетесою. Пані Алла презентувала свої збірки поезій, розповіла про свій шлях до письменництва. Діти мали змогу зачитати і свої мистецькі доробки, послухати мудрі поради і настанови від нашої гості. Дуже приємно було отримати в подарунок збірки поезій з автографом авторки "Війна 2022" та "Осінні замальовки". Особливо гостро і болюче звучала тема війни - таке наше сьогодення... Дякуємо Богу і ЗСУ, що можемо мати такі приємні зустрічі у відносно тихому місці! Щиро вдячні Алла Криницька сподіваємось на нові зустрічі!
19 бер. 2024

ІНФОРМАЦІЙНО-ПРАКТИЧНИЙ БАТЛ

Яка ж вона «сучасна школа»? Саме на це питання та на багато інших, які хвилюють усіх учасників освітнього процесу, і намагалися дати відповідь педагогічні працівники, батьки та діти. І відбувалося все це під час проведення інформаційно-практичного батлу «Психологічна готовність всіх учасників освітнього процесу до «СУЧАСНОЇ ШКОЛИ». А організаторами такого виду співпраці стали практичний психолог Ольга ІГНАТЕНКО та педагог-організатор Марина ЛОПАТЮК.
17 бер. 2024

Профорієнтаційний урок-квест "Сто доріг - одна твоя"

12 станцій уроку-квесту "Сто доріг - одна твоя", запропоновані практичним психологом Ольгою ІГНАТЕНКО учням 9 і 11 класів, допомогли вихованцям краще орієнтуватися у багатогранному світі професій. Учні проявили свої здібності, розширили знання та дізналися, що потрібно враховувати при виборі професії.