17 бер. 2024

ЗАХИСТІТЬ СВОЇ ГРОШІ, УБЕЗПЕЧТЕ СВОЄ МАЙБУТНЄ

До Всесвітнього Тиждня грошей Бібліотекар Тетяна ПИХТІНА підготувала інформаційний стенд "Поради з платіжної безпеки для кожного".
15 бер. 2024

ЗУСТРІЧ ІЗ ЗАХИСНИКАМИ

Сьогодні в рамка Всеураїнського інфо-туру відбулася зустріч із представниками третьої окремої штурмової бригади. Під час спілкування діти познайомилися ближче із підрозділом, довідалися про справжнє побратимстов і бригадний дух. Цікава та чесна розповідь про службу, можливості та переваги Третьої штурмової бригади – все це спонукало дітей замислитися над своїм майбутнім. Наприкінці зустрічі вихованці та педагоги щиро подякували військовим словами та смаколиками. Бережіть себе, дорогі наші захисники!
13 бер. 2024

Шевченківський тиждень

З 11 по 15 березня у нашій школі проходив Шевченківський тиждень на честь 210-річчя від дня народження великого українського поета, художника, прозаїка, драматурга, справжнього генія народу Тараса Григоровича Шевченка. Ознайомтесь детальніше з усіма проведеними заходами у школі
16 лют. 2024

ДЕНЬ ЄДНАННЯ

В День єднання по всій Україні проходять різноманітні тематичні заходи. Українці вітають один одного та приєднуються до святкування різними способами. В нашій школі відбувся флешмоб «Долоньки єднання».
15 лют. 2024

ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

Педагог-організатор Марина ЛОПАТЮК та бібліотекар Тетяна ПИХТІНА презентують матеріали «Час і досі не загоїв рани – цей одвічний біль Афганістану»
14 лют. 2024

З ЛЮБОВ’Ю ТА ВДЯЧНІСТЮ

14 лютого в нашій школі пройшла акція «З лобов'ю до…». Вихованці та працівники долучилися до оформлення тематичного панно «Дерево любові та вдячності». Найбільше побажань було адресовано нашим захисникам, адже завдяки їм ми можемо жити! Всі ці Валентинки будуть передані місцевим волонтерам для хлопців із ЗСУ. Слава Україні! Героям слава!
12 лют. 2024

ВОРОГАМ КРИШКА

В нашій школі пройшла акція «Ворогам кришка». Дякуючи Олександрі ДЕШЕВЕНКО, повна коробка кришечок для проєкту #ВорогамКришка була передана #LisaDonetsзасновниці #БлагодійнаОрганізація"Благодійнийфонд"Тепла справа" у нашому місті. Для наших захисників Тетяна ПИХТІНАпередала в'язані пояси та рукавички, а Марина ЛОПАТЮК--чудовий малюнок від вихованців школи. В єдності наша сила!
9 лют. 2024

ЗАСІДАННЯ РАДИ ПРОФІЛАКТИКИ

8 лютого дирекцією школи та соціальним педагогом Катериною Островською було організовано планове засідання Ради профілактики порушень поведінки із залученням представника служби у справах дітей Світловодської міської ради та інспектора сектора з ювенальної превенції міста Світловодська. Мета засідання - проведення роботи з профілактики порушень поведінки та недопущення самовільного залишення школи дітьми, позбавленими батьківського піклування, які перебувають під опікою закладу.
6 лют. 2024

ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ

Щорічно другого вівторка лютого весь світ відзначає День безпечного Інтернету. Сьогодні учні нашої школи на уроках інформатики ще раз нагадали правила безпечної поведінки в Інтернеті, обговорили загрози та ризики, з якими можна зустрітись у всесвітній мережі. Визначили хороші та погані звички, дізнались як зробити свій гаджет безпечним. Разом до найкращого Інтернету!
26 січ. 2024

ЗДОРОВЕ ХАРЧУВАННЯ

Вихователем Оксаною ЖОРНИЦЬКОЮ для учнів першого та другого класів було проведено виховну годину "Здорове харчування - складова здоров'я". Адже здорове харчування — один із фундаментальних факторів, що підтримують здоров’я і настрій людини протягом усього життя. Правильне здорове харчування сприяє росту і розвитку організму, забезпечує нормальний фізичний і психічний розвиток дітей, підвищує імунітет і захищає від несприятливої екологічної ситуації, що оточує нас сьогодні.