9 груд. 2023

Подарунки від Приватбанку

В День Святого Миколая до вихованців школи-інтернату завітали представники АТ КБ Приватбанк із неймовірними подарунками для дітей!!! Керівництво банком запропонувало дітям написати листи Святому Миколаю. Дівчатка та хлопчики написали листи… А працівники Приватбанку допогли здійснити мрії дітей і передали від Миколайчика ті дарунки, про які малеча писала у листах. Катерина ПІДГОРНА зі своїми помічниками перетворили святкову зустріч на справжній сюрприз! Щиро дякуємо АТ КБ Приватбанк за можливість здійснювати дитячі мрії навіть у такий нелегкий час!
9 груд. 2023

День різдвяної листівки

До дня різдвяної листівки, яка відзначається 9 грудня, вчителем образотворчого мистецтва Катериною ОСТРОВСЬКОЮ було підготовлено презентацію для учнів та педагогічних працівників, адже усім відомо, що різдвяні свята несуть із собою радість і віру в чарівні несподіванки, які можуть статися у нашому житті.
8 груд. 2023

БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ

"Я отримала сьогодні квіти" - саме з цього відеоролика про домашнє насильство 07 грудня 2023 року розпочалися батьківські збори в рамках проведення Акції "16 днів проти насильства". Тетяна СЬОМІНА, відповідальна особа з питань протидії домашнього насильства відділення поліції м.Світловодська, ознайомила присутніх із статистичними даними щодо обліку кривдників, які знаходяться на превентивному обліку у відділі поліції, розширила поняття значення "домашнє насильство", його форми та прояви і розповіла про заходи щодо протидії домашнього насильства та їх особливості. Соціальний педагог закладу Катерина ОСТРОВСЬКА ознайомила батьків з буклетами "Прояви насильства в дитячому середовищі" та "Сучасні молодіжні субкультури: міфи та реальність", відзначила недопустимість проявів насильства в сімейному середовищі, а також звернула увагу батьків на необхідність спілкування з дітьми з метою недопущення їхньої соціальної ізоляції. Батьківські збори завершила практичний психолог Ольга ІГНАТЕНКО, зазначивши, що турбота про ментальне здоров'я - це вкрай важливо, надала поради як подбати про себе і провела вправу для покращення емоційного стану.
8 груд. 2023

НАЦІОНАЛЬНИЙ ТИЖДЕНЬ ЧИТАННЯ

В межах Національного тижня читання під гаслом "Бути своїми" бібліотекар Тетяна ПИХТІНА підготувала виставку-заклик "Будь сучасним! Читай українське!".
7 груд. 2023

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ХУСТКИ

До Всесвітнього дня української хустки бібліотекар Тетяна ПИХТІНА підготувала інформаційну презентацію про витоки та історичні дані української хустки. Педагог-організаторк Марина ЛОПАТЮК провела майстер-клас для дітей 1 та 2 класів по зав’язуванню хустки. Вихованки, працівниці та випускниці нашої школи об’єдналися у різнобарвний флешмоб «Мамина хустка мені до лиця».
7 груд. 2023

СВІТ НЕ БЕЗ ДОБРИХ ЛЮДЕЙ

Товариство Червоного Хреста надало допомогу дітям-ВПО, які мають статус дітей, позбавлених батьківського піклування. Вихованці дуже вдячні за засоби гігієни, продукти харчування, ковдри та постільну білизну.
6 груд. 2023

ЗБОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ

Інформаційну годину до Дня Збройних Сил України для учнів 1-11 класів, провела вихователь АЛЛА Сулима. Мета: сприяти патріотичному вихованню дітей; спонукати до осмислення себе як частинки великого українського народу; пробуджувати національну самосвідомість; виховувати патріотичні почуття до рідної землі, дружби та взаємоповаги один до одного.
6 груд. 2023

ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Цей день завжди сповнений тепла, любові, добра та турботи… Такі і наші вихованці сьогодні не залишилися без підтримки і подарунків. До нашої школи завітав депутат Кіровоградської обласної ради Медяник Олег Григорович та щиро привітав дітей зі святом! Щиро дякуємо за прекрасні моменти дитинства в такий нелегкий для країни час!
5 груд. 2023

ДЕНЬ ВОЛОНТЕРА

У Міжнародний День волонтерів та у рамках Всеукраїнського дня добрих справ педагог-організатор Марина ЛОПАТЮК із здобувачами освіти 8-11 класів провела заняття «З добром у серці, з Україною в душі». Під час якого присутні обговорили такі питання: українські меценати ХІХ-ХХ століття; традиції добрих справ, які є в родині та у школі; добрі справи, зроблені учасниками за рік. Наприкінці зустрічі дітям було запропоновано переглянути відео матеріали про роботу благодійної організації "Благодійний фонд "Тепла справа", яку очолює Lisa Donets.
5 груд. 2023

ГОДИНА ПОЗИТИВУ

Наші першокласники дуже старанно навчаються і слухняно поводяться в урочний час, а вже після уроків можна голосно сміятися, стрибати, грати і … багато-багато чого робити, щоб настрій був супер чудовий!